Detailné informácie o produkte RenehaVis™

RenehaVis™ je prostriedok na modernú liečbu všetkých stupňov artrózy kolenného kĺbu, sprevádzaných bolestivosťou kĺbu a pohybovými problémami.

RenehaVis™

Liečebný cyklus tvorí aplikácia iba 1 – 2 dávok RenehaVisu (podľa stupňa poškodenia) do vnútrokĺbového priestoru poškodeného kĺbu. Účinok potom pretrváva 12 – 24 mesiacov.
RenehaVis™ je jediná unikátna dvojkomorová injekcia umožňujúca podanie dvoch foriem kyseliny hyalurónovej v jednej aplikácii. Význam podania dvoch foriem kyseliny hyalurónovej je v komplexnom účinku – jedna forma kyseliny hyalurónovej (nízkomolekulárnej) zaisťuje ochranu a reparáciu (spevnenie) chrupavky na kĺbových plochách a podporu produkcie telu vlastnej kyseliny, ktorá je v zdravom kĺbe produkovaná.

Druhá forma kyseliny hyalurónovej (vysokomolekulárnej) zaisťuje mechanický účinok.

Vďaka vysokej viskozite a kombinácii oboch foriem kyseliny hyalurónovej RenehaVis™ významne zmierňuje trenie a nárazy v kĺbe a znižuje bolesť v pokoji aj v pohybe a zlepšuje pohyblivosť poškodeného kĺbu.

Komplex RenehaVis – fibrínový matrix

Komplex má gélovú štruktúru a jeho prítomnosť napomáha obnove a správnej orientácii vláken v hojacom sa väzivovom tkanive. Tým pomáha vzniku funkčne hodnotnej jazvy; bráni nežiaducemu zhrubnutiu novo sa utvárajúcich štruktúr v mieste poranenia alebo preťaženia.

Čo hovoriaužívatelia prípravku RenehaVis

RenehaVis™ je jediný prostriedok na svete, ktorý obsahuje dve formy kyseliny hyalurónovej (HA) s rôznou veľkosťou a koncentráciou pre aplikáciu do kolenného kĺbu injekčne. Iba prítomnosť oboch foriem tejto kyseliny zaistí čo najbližšie priblíženie sa účinku telu vlastnej kyseliny hyalurónovej, ktorá je za normálnych podmienok produkovaná v zdravom kĺbe.
RenehaVis™ je moderný a inovatívny produkt, ktorý v štúdii preukázal lepšie výsledky než ostatné produkty – rýchlejší ústup bolesti a kratší liečebný cyklus než konkurenčné prípravky. Dôvodom je prítomnosť oboch foriem kyseliny hyalurónovej oproti všetkým ostatným prípravkom, ktoré obsahujú vždy len jednu (vysoko- alebo nízkomolekulárnu) formu.
RenehaVis™ je možné a výhodné aplikovať aj vo včasných fázach osteoartrózy kĺbu alebo pri ďalších stavoch poškodenia kĺbovej chrupavky. Čím skôr sa aplikuje, tým je väčšia šanca na spomalenie procesu artrózy a zmiernenie problémov, lebo v kĺbe je prítomné ešte dostatočné množstvo chrupavkového tkaniva, ktoré môže byť chránené.

Značná úľava je dosiahnuteľná aj vo fázach vyšších stupňov osteoartrózy (II. i III. stupeň), lebo v týchto fázach je využitá vysoká viskozita kyseliny hyalurónovej s veľkou molekulou a jej mechanický účinok „odpruženia“ a „namazania“ kĺbu.

Potrebujete poradiť? Naši experti sú vám plne k dispozícii každý pracovný deň od 9:00 do 17:00 na čísle +421 911 298 325